байланыс тұлғалары

Директоры

Оливер Виманн (Oliver Wiemann)
Тел.:     +49 (0)40 71 09 01-0
E-Mail:  oliver.wiemann@thomas-kurze.de

Қайрат Шойбеков (Kairat Shoibekov)
Thomas Kurze Central Asia
ЖШС директоры
Тел.:     +7 (727) 226 25 53
E-Mail:  kairat.shoibekov@thomas-kurze.de

Сатылымдар бөлімі

Андре Пепер (Andre Paeper)
Прокурист
Тел.:     +49 (0)40 71 09 01-0
E-Mail:  andre.paeper@thomas-kurze.de

Ник Цемке (Nick Zemke)
Қосалқы бөлшектерді  cату менеджері
Тел.:     +49 (0)40 71 09 01-0
E-Mail:  nick.zemke@thomas-kurze.de

Биргит Юрс (Birgit Jürs)
Өнеркәсіптік өнімдер секторындағы негізгі тапсырыскерлермен жұмыс жүргізу жөніндегі менеджер
Тел.:     +49 (0)40 71 09 01-0
E-Mail:  birgit.juers@thomas-kurze.de

Андрея Курце (Andrea Kurze)
Өнеркәсіптік өнімдер секторындағы негізгі тапсырыскерлермен жұмыс жүргізу жөніндегі менеджер
Тел.:     +49 (0)40 71 09 01-0
E-Mail:  andrea.kurze@thomas-kurze.de

Витали Хайманн (Vitali Heimann)
Өнеркәсіптік өнімдер секторындағы негізгі тапсырыскерлермен жұмыс жүргізу жөніндегі менеджер
Тел.:     +49 (0)40 71 09 01-0
E-Mail:  vitali.heimann@thomas-kurze.de

Жөнелту бөлімі / Есеп бөлімі

Петра Хаберманн (Petra Habermann)
Жүк автокөліктеріне арналған қосалқы бөлшектерді жөнелту
Тел.:     +49 (0)40 71 09 01-0
E-Mail:  petra.habermann@thomas-kurze.de

Карола Хенель (Carola Haenel)
Жүк көліктеріне арналған қосалқы бөлшектерді жөнелту
Тел.:     +49 (0)40 71 09 01-0
E-Mail:  carola.haenel@thomas-kurze.de

Ванесса Роде (Vanessa Rohde) (жүктілік демалысы)
Өнеркәсіптік өнімдерді жөнелту
Тел.:     +49 (0)40 71 09 01-0
E-Mail:  vanessa.rohde@thomas-kurze.de

Таня Кёрнер (Tanja Körner)
Өнеркәсіптік өнімдерді жөнелту
Тел.:     +49 (0)40 71 09 01-0
E-Mail:  tanja.koerner@thomas-kurze.de

Марион Йенс (Marion Jens)
Өнеркәсіптік өнімдерге қатысты тапсырыстарды өңдеу
Тел.:     +49 (0)40 71 09 01-0
E-Mail:  marion.jens@thomas-kurze.de

Оқушылар

Яна Кирбах  (Jana Kirbach)
Тел.:     +49 (0)40 71 09 01-0
E-Mail:  jana.kirbach@thomas-kurze.de